Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. Künye

Künye

admin admin -
2 0

Olasihaberler.com İnternet Hizmetleri ekibi olarak, her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve özveriyle çalışan bir kadroya sahibiz. İşte ekibimizde görev alan çalışanlarımız ve sorumlulukları:

Görev

Çalışan Adı

 Genel Yayın Yönetmeni

Ege Kaya

 Yardımcı Yayın Yönetmeni

Zeynep Aydın

 Haber Koordinatörü

Kerem Yıldız

 Magazin Editörü

Deniz Korkmaz

 Gündem ve Politika Editörü

Gizem Yıldırım

 Kültür ve Sanat Editörü

Engin Aksoy

 Teknoloji ve Bilim Editörü

Ceren Demir

 Sağlık ve Yaşam Editörü

Ahmet Şahin

 Yazı İşleri Müdürü

Aslıhan Yılmaz

 Yazı İşleri Editörleri

Berkay Demir, Melis Akçay

 Görsel Yönetmen

Elif Kılıç

 Grafik Tasarım Ekibi

Cemre Şen, Serkan Avcı

 Web Geliştirme Müdürü

Burak Kaya

 Sistem Yöneticisi

Deniz Yaman

 Hukuki Danışman

Aylin Kuru

 Reklam Müdürü

Barış Arıkan

 Pazarlama Ekibi

Melike Yıldız, Cihan Tekin

İletişim Bilgileri:

E-posta [email protected]

Eğer sitemizde yayınlanan bir haberin, şahsınızı veya kurumunuzu haksız yere mağdur ettiğini düşünüyorsanız, ilgili haberin yayından kaldırılması talebiyle [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Talebinizi en kısa sürede değerlendireceğiz

Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Olasihaberler.com ‘de yayımlanan haber ve görseller
yasal iznimiz alınmadan kullanılması yasaktır.
Olasihaberler.com ‘de yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların
sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin
içeriklerinden, Olasihaberler.com sorumlu tutulamaz.

Olasihaberler.com Ajans Politikalarına uyumluluk gösterir.

GİZLİLİK POLİTİKASI / TR

© Copyrigth 2024 Olasihaberler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Olasihaberler.com ‘e aittir. Olasihaberler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Olasihaberler.com ‘in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Olasihaberler.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Olasihaberler.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Gunceladanadeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY / EN 

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Olasihaberler.com. However, sometimes the Olasihaberler.com uses third parties to process your information. Olasihaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Olasihaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Olasihaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Olasihaberler.com and its services. When you use Olasihaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Olasihaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.