Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Türkiye Milli Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Türkiye Milli Takımı Hazırlıklarını Sürdürüyor

haberci haberci -
13 0

Barsinghausen’de Antrenman Gerçekleştirildi

Türkiye Milli Takımı, Barsinghausen’deki kamp merkezinde teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde antrenman yaptı. Antrenman basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Samet Akaydın Antrenmana Katıldı, Orkun Kökçü Yoktu

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, adalesindeki zorlanma nedeniyle bir süredir antrenmanlara katılamayan Samet Akaydın, bugün takımla çalışmalara başladı. Ancak cezalı olduğu için Hollanda maçında forma giyemeyecek Orkun Kökçü ise sakatlığı nedeniyle idmanda yer almadı.

İdman Detayları

Antrenmanın ilk bölümü, fitness salonunda mobilizasyon ve kuvvet çalışmalarıyla başladı. Daha sonra oyuncular, sahaya geçerek ısınma, pas ve taktik çalışmaları gerçekleştirdi. Oyuncular daha sonra iki gruba ayrılarak taktik oyun ve yenilenme antrenmanı yaptılar.

Yarın Basına Açık İdman

Türkiye Milli Takımı, yarın TSİ 12.15’te basına açık yapacağı idmanla Hollanda karşılaşmasının Barsinghausen’deki hazırlıklarını tamamlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da idmanı izledi.

İlgili Yazılar