Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk, Alaçatı’da Dünyaevine Girdi

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk, Alaçatı’da Dünyaevine Girdi

haberci haberci -
14 0

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk, 5 Yıllık Aşklarını Evlilikle Taçlandırdı

Türk televizyon ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden Tolga Sarıtaş, uzun yıllardır birlikte olduğu Zeynep Mayruk ile dünyaevine girdi. Çiftin düğün töreni, Alaçatı’da gerçekleşti.

Ünlü İsimlerin Katıldığı Düğün Töreni

Eğlenceli ve romantik bir atmosferde gerçekleşen düğün törenine, sektörün tanınmış isimleri de katıldı. Engin Akyürek, Sarp Akkaya, Sinem Akkaya, Özgür Çevik, Hatice Kartoğlu, Alina Boz, Umut Evirgen, Melis Birkan, Aras Aydın, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Banu Savcı, Timur Savcı, İnci Gündoğdu, Ali Gündoğdu, Yağız Alp Akaydın, Hanzade Durmuş gibi ünlüler, çiftin bu mutlu gününde yanlarında yer aldı.

Özel Anlara Tanıklık Eden Şahitler

Tolga Sarıtaş’ın nikâh şahitliğini Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz yaparken, Zeynep Mayruk’un şahitliklerini Selin Sarper, Begüm Ertuğrul ve Berçin Mayruk üstlendi.

Gelin ve Damat Tarzları

Düğünde Tolga Sarıtaş, siyah-beyaz bir damatlık tercih ederken Zeynep Mayruk ise dantel straplez model bir gelinlik giydi. İkilinin uyumlu ve şık görünümleri davetlilerden tam not aldı.

Duygusal Anlar

Düğün boyunca romantik danslar sergileyen çiftten Tolga Sarıtaş, eşine duygusal anlar yaşattı. Sarıtaş, bir ara Zeynep Mayruk’a bakarak “Senden Daha Güzel” şarkısını seslendirdi ve davetlileri duygulandırdı.

Haberin sonunda, Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk’un mutlu birlikteliklerinin evlilikle taçlandığı bu özel günlerinde, çifti tebrik ediyoruz.

İlgili Yazılar