Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tolga Çevik, Eşinin Doğum Gününde Duygusal Paylaşım Yaptı

Tolga Çevik, Eşinin Doğum Gününde Duygusal Paylaşım Yaptı

haberci haberci -
8 0

Komedyen Tolga Çevik, Ailesine Duygusal Bir Notla Veda Etti

2004 yılından bu yana Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Çevik ile evli olan komedyen Tolga Çevik, eşinin doğum gününde duygusal bir paylaşımda bulundu. Tolga Çevik, Instagram hesabından düğünlerinden bir kareyi paylaşarak, “İyi ki doğdun Özgişim. Sen ailemizin her şeyisin” notuyla eşine olan sevgisini dile getirdi.

Cem Yılmaz da Aile Fotoğrafıyla Kutlama Mesajı Yayınladı

Cem Yılmaz da kız kardeşi, eniştesi ve yeğenleriyle birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak, “Kardeşim Özge’nin doğum gününü kutlarım. Pırlanta evlatları ve eşi ile nice mutlu yıllar olsun” mesajını iletti. Tolga Çevik ise Cem Yılmaz’ın paylaşımına nazar boncuğu emojisiyle yorum yaptı.

Tolga Çevik, Kız İsteme Anısını Programda Anlattı

Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Çevik ile mutlu bir evliliği olan Tolga Çevik, katıldığı bir programda yaşadığı ilginç kız isteme anısını da paylaştı. Çevik, olayı şu sözlerle anlattı: “2003 yılında kız istemeye gittiğimizde, Cem Yılmaz’ın espri yapmasıyla gergin anlar yaşadık. Cem espriye ‘Tiyatrocuya kız mı verilir?’ diyerek girdi odaya. Aramızdaki samimiyet sayesinde bu durumu kısa sürede atlattık ve 3 sene sonra evlendik.”

İlgili Yazılar