Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Thomas Tuchel Bayern Münih’ten Ayrılacağını Doğruladı

Thomas Tuchel Bayern Münih’ten Ayrılacağını Doğruladı

haberci haberci -
14 0

Thomas Tuchel, Sezon Sonunda Bayern Münih’ten Ayrılacağını Bildirdi

Bayern Münih’in teknik direktörü Thomas Tuchel, sezon sonunda kulüpten ayrılacağını resmen doğruladı. Daha önce kalma ihtimaline açık olduğu belirtilen Tuchel, bu sezonun son maçının Hoffenheim’a karşı oynanacağını duyurdu.

Tuchel’in Bayern Münih’ten Ayrılma Süreci

Bayern Münih, 21 Şubat’ta Tuchel’in sezon sonunda kulüpten ayrılacağını duyurmuştu. Ancak taraftarlar ve oyuncular tarafından Tuchel’in kalması yönünde artan destek üzerine kulüp ve teknik direktör arasında olası bir anlaşma söylentileri dolaşıyordu.

Thomas Tuchel, “Bu benim Sabener Strasse’deki son basın toplantım” diyerek, Şubat ayındaki anlaşmanın devam ettiğini ancak daha fazla işbirliği konusunda anlaşmaya varamadıklarını belirtti. Tuchel’in sözleşmesi 2025 yılına kadar sürüyordu ve kalması durumunda 2026 yılına kadar uzatma talep ettiği iddia ediliyordu.

Bayern Münih’de Yeni Teknik Direktör Arayışı

Tuchel’in ayrılacağını doğrulamasıyla birlikte Bayern Münih, yeni teknik direktör arayışlarına başladı. Eski menajer Hansi Flick, Brighton’dan Roberto de Zerbi ve Manchester United menajeri Erik ten Hag isimleri öne çıkan adaylar arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar