Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Oyuncu Onur Seyit Yaran’ın Ablasından Şok İddialar

Oyuncu Onur Seyit Yaran’ın Ablasından Şok İddialar

haberci haberci -
6 0

Ablası, Kardeşinin Ailesine Psikolojik Taciz Uyguladığını İddia Etti

Oyuncu Onur Seyit Yaran’ın ablası, sosyal medya hesabından paylaştığı videolarda kardeşinin kendisine, eşine ve babasına psikolojik taciz uyguladığını dile getirdi. Abla, gözyaşları içinde “Senin doğmamış çocuğunu, kocanı … diyerek küfürler ediyor, silahlar gösteriyor bize, ‘sizi öldürürüm’ diyor” açıklamasında bulundu.

Ablasından Onur Seyit Yaran’a Sorumluluk Uyarısı

Ablası, “Benim veya kocamın başına bir iş gelirse sorumlusu Onur Seyit Yaran’dır” diyerek kamuoyuna seslendi. Ayrıca, “Biz ona peygamberim diyecekmişiz para veremiyormuşuz o yüzden ona sebat etmemiz gerekiyormuş o peygambermiş” ifadelerini kullandı.

Özür Mesajı ve Açıklama

Sosyal medyada gündem olan iddialar sonrası oyuncunun ablası, hesabından özür mesajı paylaştı. “Kardeşimle olan tartışmamızı büyütüp buraya yansıttığım ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiğim için herkesten özür dilerim. Boş yere zamanınızı aldım, sevgiler” ifadelerini kullandı.

Onur Seyit Yaran’ın Açıklaması

Oyuncu Onur Seyit Yaran da yaptığı açıklamada, “Ablam psikolojik depresyon tedavisi sürecinde. Bu yüzden ona karşı bir hukuksal tepkim olmayacak. Bu konuda anlayışlarınızı bekler, anlayışınız için teşekkür ederim” dedi.

İlgili Yazılar