Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Olimpiyat Şampiyonları Mahmut Demir ve Bruce Baumgartner’den Güreş Dünya Olimpiyat Elemeleri Açıklamaları

Olimpiyat Şampiyonları Mahmut Demir ve Bruce Baumgartner’den Güreş Dünya Olimpiyat Elemeleri Açıklamaları

haberci haberci -
7 0

Mahmut Demir: “Dünya Güreşi İyi Yolda”

Eski milli güreşçi Mahmut Demir ve ABD Güreş Federasyonu Başkanı Bruce Baumgartner, Dünya Olimpiyat Elemeleri’nde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Demir, elemelerdeki çekişmeli maçlara dikkat çekerek, katılımın dünya güreşi için olumlu bir işaret olduğunu belirtti. Tüm ülke sporcularına başarılar dileyen Demir, olimpiyatlarda da başarılı olmalarını umduklarını vurguladı.

Mahmut Demir: Ezeli Rakiptik, Şimdi Ebedi Dostuz

Mahmut Demir, Bruce Baumgartner’ı mağlup ettiği mücadeleyle ilgili konuşurken, sporun bir savaş değil bir oyun olduğunu vurguladı. İkilinin dostluğundan bahseden Demir, Baumgartner ile aralarındaki rekabetin şimdi dostluğa dönüştüğünü ifade etti. Geçmişten güzel anılarla bahseden Demir, Türk güreşi hakkındaki umutlarını ve Baumgartner ile olan ilişkisini açıkladı.

Bruce Baumgartner: “Elemelerde Güzel Maçlar Oluyor”

ABD Güreş Federasyonu Başkanı Bruce Baumgartner, İstanbul’daki Dünya Olimpiyat Elemeleri hakkında olumlu görüşlerini dile getirerek, Amerikalı sporcuların performansından memnuniyet duyduğunu belirtti. Baumgartner, Mahmut Demir ile olan müsabakadan keyif aldığını ve tekrar İstanbul’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. İkili arasındaki dostluğun önemine vurgu yaptı.

İlgili Yazılar