Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ülkücü Şehitler Anıtı’nı Ziyaret Etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ülkücü Şehitler Anıtı’nı Ziyaret Etti

haberci haberci -
12 0

Bahçeli Ülkücü Şehitler Anıtı’nda Açıklamalarda Bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı’nı ziyaret etti ve burada önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve duaların ardından anıta karanfil bıraktı.

Bahçeli’nin Açıklamalarından Başlıklar

– **Ülkücü Olmanın Zorluğu:** “Ülkücü olmanın zor, Ülkücü kalmanın daha zor olduğu bir zamanda Ülkücü görünen, Ülkücülükten geçinen, Ülkücülüğü meslek edinen muhterislerin kirli oyunlarını teker teker bozuyoruz.”
– **Hesaplaşmaya Hazırız:** “Ülkemizin huzur, barış ve güvenliğinin sağlanması adına, maskelenmiş menfur yüzlerin deşifresi amacıyla kesif bir hesaplaşmayı teklif ediyoruz ve buna hazır olduğumuzu açıklıyorum.”
– **Elindeki Bulguları Mahkemeye Sunmaya Çağırıyoruz:** “Haksız iddialarda bulunan, şerefsizliğin kisvesine bürünen kimler varsa, mahkemede dinlenmelerini ve mahkemeye sunmalarını istiyoruz.”
– **Hesaplaşacağız, Helalleşmeyeceğiz:** “Muhasım müfterilerle kesinlikle helalleşmeyeceğiz. Allah’ın izniyle hepsinin üstesinden geleceğiz.”

Bahçeli, ayrıca Cumhur İttifakı’nı zafiyete uğratmak isteyenlere karşı sert ifadelerle karşılık verdi ve Türk milletinin birlik ve beraberliğine vurgu yaptı.

İlgili Yazılar