Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Mauro Icardi’den Galatasaraylı Erden Timur’a Veda Mesajı

Mauro Icardi’den Galatasaraylı Erden Timur’a Veda Mesajı

haberci haberci -
10 0

Galatasaraylı Mauro Icardi, Başkan Vekili Erden Timur İçin Duygusal Bir Veda Mesajı Paylaştı

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur için duygusal bir veda mesajı paylaştı. Arjantinli yıldız futbolcu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Timur’a teşekkürlerini iletti.

Icardi’nin Duygusal Mesajı

Mauro Icardi, paylaştığı mesajda, “Hiçbir zaman yalnız değildin. Hiçbir zaman yalnız yürümedin. Her savaşta omuz omuza, her şeye ve herkese karşı savaştın. Ne kadar güçlü olursa olsun birlikte göğüs gerdik fırtınalara ve hep galip çıktık. Bugün aşık olduğun kulübe veda ediyorsun ve çok az kişi bunu biliyor. Bitti diye ağlama, oldu diye gülümse. Eminim gelecekte öyle olacaktır. Geri döneceksin ve her zamankinden daha güçlü olacaksın. Seni çok seviyorum Erden Timur, her şey için sonsuz teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

Erden Timur’un Açıklamaları

Erden Timur, istifa ettiğini açıkladığı basın toplantısında Mauro Icardi için, “Icardi gelirken, 40 milyonluk teklife rağmen geldi. Menajeri, herkes söyledi. ‘Galatasaray’da 1 sene bunu yaşadın devam ettir, yine teklif gelir’ dedi. Mauro çok özel bir insan. Duygusunu anlar insanın. Benim sürekli arkamda durur, vefa gösterir. Böylesi çok çok az insandır. Gerçek sahiplenmeyi Icardi’de yaşadım. Rakamsal boyutu farklıdır, şudur budur, o kararı da geçen sene büyük özveriyle verdi.” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Yazılar