Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Las Vegas’lı Wynn Resorts, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dev Kumarhane Projesiyle Dikkat Çekiyor

Las Vegas’lı Wynn Resorts, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dev Kumarhane Projesiyle Dikkat Çekiyor

haberci haberci -
16 0

RAK’ta 4 Milyar Dolarlık Tatil Köyü ve Kumarhane İnşaatı

Las Vegas merkezli kumarhane işletmecisi Wynn Resorts, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 4 milyar dolarlık bir tatil köyü ve kumarhane projesi hayata geçiriyor. Bu proje kapsamında, bölge beş yıldızlı tatil köyleri, mağazalar ve villa inşaatları ile hareketleniyor.

Marjan Adaları: Yeni Turistik Merkez

RAK’a bağlı olan 2,7 kilometrekarelik Marjan Adaları, yapay olarak inşa edilmiş ve şimdi beş yıldızlı tatil köyleri, mağazalar ve villaların inşaatlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu adalarda en az 20 geliştirici farklı projeler üzerinde çalışmaktadır.

Kumarhaneyle Turizmde Yeni Bir Dönem

Wynn’in inşa ettiği 1500 odalı tatil köyü ve kumarhane projesi, 2027 yılında tamamlanacak. Bu kumarhane projesiyle RAK bölgesinde turizmin hızla büyüyeceği öngörülmektedir. Normal şartlarda BAE’de kumar yasak olmasına rağmen, bu projeyle kumarhane turizme yeni bir soluk getirecek.

RAK: ‘Körfez Vegası’ Olma Yolunda

Bu proje RAK’ın turizm potansiyelini artırarak bölgeyi “Körfez Vegası” haline getirmeyi hedefliyor. Ras Al Khaimah’a mini bir Las Vegas havası getirecek olan bu proje, bölgede büyük bir heyecan yaratmaktadır.

İlgili Yazılar