Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Konyaspor Kulübü Başkanı Ömer Korkmaz, Teknik Direktör Ali Çamdalı ile Yola Devam Edecek

Konyaspor Kulübü Başkanı Ömer Korkmaz, Teknik Direktör Ali Çamdalı ile Yola Devam Edecek

haberci haberci -
24 0

Korkmaz: “Zorlu Bir Sezonun Ardından Ligde Kalmayı Başardık”

Konyaspor Kulübü Başkanı Ömer Korkmaz, yeni sezon için teknik direktör Ali Çamdalı ile çalışmaya devam edeceklerini açıkladı. Korkmaz, basın toplantısında yaptığı konuşmada, görev sürelerinin ilk altı ayının oldukça zorlu geçtiğini belirterek, ikinci yarıda topladıkları 23 puanla ligde kalmayı başardıklarını vurguladı. Korkmaz, taraftarlara ve kulüp camiasına benzer bir sezon yaşatmamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Kulübün Borcu 1 Milyar 50 Milyon Liraya Çıktı

Ömer Korkmaz, göreve geldiklerinde kulübün 830 milyon lira olan borcunun bugün 1 milyar 50 milyon liraya çıktığını belirtti. Korkmaz, devre arasında yapılan 8 transferden 5’inin takıma doğrudan katkı sağladığına dikkat çekti.

Yeni Sezon Hazırlıkları ve Teknik Direktör Arayışı

Başkan Korkmaz, yeni sezon hazırlıkları hakkında da bilgi vererek, yönetim kuruluyla alınan ortak karar doğrultusunda iyi iletişim kurabilen, bütçeye uygun takım oluşturabilecek bir teknik direktör arayışında olduklarını söyledi. Korkmaz, önümüzdeki sezon Ali Çamdalı ile devam edeceklerini belirtti.

Galatasaray Maçı ve Şampiyonluk Açıklamaları

Ömer Korkmaz, sahalarında 3-1 kaybettikleri Galatasaray maçına dair açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın şampiyonluğu garantilediğini belirten Korkmaz, maçın ardından Galatasaray camiasının kışkırtıldığını ve iyi oynadıklarını belirtti. Konyaspor’un son maçını kazanıp ligde kalsa, herkesi yenme potansiyelleri olduğunu ifade etti.

İlgili Yazılar