Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İzmir’de Gümüşçü Dükkanında Gerçekleşen Silahlı Saldırı

İzmir’de Gümüşçü Dükkanında Gerçekleşen Silahlı Saldırı

haberci haberci -
14 0

Gümüşçü Dükkanında Silahlı Saldırı: Detaylar

İzmir’in Buca ilçesi Şirinyer Semti’nde bulunan Menderes Caddesi’ndaki gümüşçü dükkanında dün saat 15.00 sıralarında **silahlı saldırı gerçekleşti**. Burak T., pompalı tüfekle dükkan sahibi Hasan Çınar’a gelip ateş etti.

Olayın Gelişimi ve Sonuçları

Hasan Çınar yaralanırken, olayı duyan çevredekiler derhal polis ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri olay yerine ulaştığında Burak T.’yi gözaltına aldı. Ancak, sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen Hasan Çınar kurtarılamadı.

Şüphelinin İfade ve Durumu

Kasten yaralama, tehdit, hakaret gibi suçlardan kaydı bulunan Burak T., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ne teslim edildi. Şüpheli, polise verdiği ifadesinde uzaktan kendisine bakıldığını ve bir şeyler mırıldandığını görünce sinirlendiğini belirtti.

Cenaze ve Aile İfadeleri

Hasan Çınar’ın cenazesi için Işıkkent Merkez Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Çınar’ın babası Mehmet Çınar, diğer yakınları ve sevenleri katıldı. Cenazenin ardından Hasan Çınar Işıkkent Mezarlığı’na defnedildi. Çınar’ın eniştesi Murat Zengin, “Burak T.’nin hak ettiği en ağır cezayı alması için uğraşacağız” şeklinde açıklamada bulundu.

İlgili Yazılar