Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İYİ Parti Milletvekili Koray Aydın’dan Meral Akşener’e Çağrı Geldi

İYİ Parti Milletvekili Koray Aydın’dan Meral Akşener’e Çağrı Geldi

haberci haberci -
17 0

Koray Aydın, Meral Akşener ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Meral Akşener hakkında dikkat çeken bir çağrıda bulundu. Aydın’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Milyonların Duygularına Tercüman Olmak İstedi

Aydın, “İYİ Parti Eski Genel Başkanı” sıfatıyla Saray’ı ziyaret eden Meral Akşener’in görüşme konusu ve içeriğini açıklaması gerektiğini vurgulayarak, “İYİ Parti’nin kurumsal kimliğini koruyacak bir açıklama yaptım. Milyonların duygularına tercüman olmak istedim.” dedi.

Sorumluluk ve İlkesellik

Aydın, görüşmede nelerin konuşulduğunun kamuoyu tarafından bilinmemesinin endişe verici olduğunu belirterek, Akşener’e şartsız destek veren İYİ Parti ailesinin bu konuda bilgilendirilmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca, yapılan açıklamaların partiye zarar verdiğini ve güven kaybının arttığını belirtti.

Açıklama Yapmaya Davet Edilmesi Şarttır

Son olarak, Aydın mevcut parti yönetiminin Meral Akşener’i açıklama yapmaya davet etmesi gerektiğini vurgulayarak, İYİ Parti’nin kurumsal kimliğinin korunması için atılacak adımların zamanında ve kararlılıkla atılması gerektiğini ifade etti.

İlgili Yazılar