Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İYİ Parti Afyonkarahisar’da Kamp Düzenliyor

İYİ Parti Afyonkarahisar’da Kamp Düzenliyor

haberci haberci -
15 0

İstişare Kampında Yeni Yol Haritası Belirlenecek

İYİ Parti, bu hafta sonu Afyonkarahisar’da kampa giriyor. 12-13 ve 14 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek istişare kampına, Başkanlık Divanı, Genel İdare Kurulu (GİK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ile milletvekilleri katılacak.

2023 ve 2028 Seçimlerine Hazırlık

Kampta, 2028 seçimlerine hazırlık çerçevesinde **yeni yol haritasının belirlenmesinin yanı sıra**, 31 Mart’ta yapılan yerel seçim sonuçları da detaylı bir şekilde değerlendirilecek.

Meydanlara Hazırlık

Hukuk-Seçim ve Parlamento İlişkileri Başkanı Hakan Şeref Olgun, kamp hakkında yaptığı açıklamada, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak programda Teşkilat İşleri, Medya Tanıtım, Mali İşler ile Milli Güvenlik ve Göç Politikaları başkanlıklarının sunumlarının yapılacağını belirtti.

Olgun, ayrıca partinin TBMM Grup Başkanlığı tarafından **Meclis faaliyet ve çalışmaları** hakkında katılımcılara bilgi verileceğini söyledi.

Kamp programıyla ilgili bilgi veren Olgun, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’nun 13 Temmuz Cumartesi günü Afyonkarahisar’da esnaf ziyareti yapacağını ve Çay Vişne Festivali’ne katılacağını duyurdu.

Yeni Yol Haritası Çizilecek

Olgun, kampın gündemine ilişkin konuşarak şunları söyledi: “**Herkes görüşlerini açıklayacak ve buna göre yeni yol haritamızı çizeceğiz, eksiklerimizi tamamlayacağız. Artık meydanlara hazırlık yapıyoruz. Yerel seçim sonuçları değerlendirilecek. Zamanında veya erken ilk genel seçime hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bir yıl içinde 2 seçim geçirdik. O seçimlerden edindiğimiz tecrübelerimizle seçime hazırlık yapacağız, eksik alanlarımızı dolduracağız.”

İlgili Yazılar