Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. İtalya Milli Takımı, Türkiye Maçı Öncesi Hazırlıklarını Sürdürüyor

İtalya Milli Takımı, Türkiye Maçı Öncesi Hazırlıklarını Sürdürüyor

haberci haberci -
15 0

Luciano Spalletti, Türkiye Maçı Öncesi Oyuncuları Değerlendirdi

İtalya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Luciano Spalletti, EURO 2024 öncesinde yarın Türkiye ile yapacakları hazırlık maçının oyuncularının son durumunu görme açısından önemli bir sınav olacağını belirtti.

Floransa’da Basın Toplantısı

Spalletti, Juventus’ta forma giyen orta saha oyuncularından Nicolo Fagioli ile birlikte Floransa yakınındaki kamp merkezinde düzenlenen basın toplantısında konuştu. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini vurgulayan Spalletti, “Türkiye’ye karşı oyuncularımın son durumunu görmek istiyorum. Genç oyuncuları da izlemek istiyorum.” dedi.

Mücadele Dolu Bir Maç Bekleniyor

Spalletti, A Milli Futbol Takımı’nın İtalyan Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın kalitesine vurgu yaparak, Türkiye’nin zorlu bir rakip olduğunu ve hızlı hücum oyuncularına sahip olduğunu belirtti. “Yarınki maç bizim için çok önemli. Yapmak istediklerimizi görmek adına zorlu bir sınav olacak.” ifadelerini kullandı.

Fagioli: “Kolay Bir Maç Olmayacak”

İtalyan orta saha oyuncusu Nicolo Fagioli ise Türkiye ile oynayacakları maçın kolay olmayacağını vurgulayarak, Hakan Çalhanoğlu gibi önemli oyuncuların bulunduğu bir takımla karşılaşacaklarını belirtti.

Fagioli, yasadışı bahis nedeniyle aldığı cezanın ardından geri döndüğü sahalarda tekrar kendini kanıtlamak istediğini ve Avrupa Şampiyonası kadrosunda yer almak için mücadele ettiğini dile getirdi.

İlgili Yazılar