Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İmamoğlu, Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir’i Ziyaret Etti

İmamoğlu, Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir’i Ziyaret Etti

haberci haberci -
8 0

İmamoğlu, Özdemir’e Başarılar Diledi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’i makamında ziyaret ederek başarılar diledi. İmamoğlu, “Abdullah Başkanımıza, Bağcılar’da başarılı bir dönem geçirmesini diliyorum” dedi.

Stratejik Planlama Çalışmaları Devam Ediyor

İmamoğlu, Bağcılar ve diğer ilçelerle yapacakları stratejik planlama çalışmalarından bahsederek, “39 ilçemizi tek tek gezerek, kurum hafızamızı onların gözünden tazeliyoruz ve ilçe ilçe aslında beslediğimiz verilerle, güçlü bir stratejik planı, ilk kez 39 ilçenin heyetleriyle yapma arzusundayız” açıklamasında bulundu.

Uyumlu Bir Dönem Geçireceğimize İnanıyorum

İmamoğlu, Bağcılar’ın önemini vurgulayarak, “Bu çeşitliliğinin yanı sıra; çocukların, gençlerin ciddi bir nüfusa sahip olduğu bu ilçemizde, meseleyi çok önemle ele alıyoruz. Bu bakımdan, uyumlu bir dönemi Abdullah Özdemir Başkanımızla Bağcılar’da geçireceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Seçim Sonrası Hizmet ve İyi Diyalog Vurgusu

İmamoğlu, seçim sonrası hizmet ve iyi diyalogun önemine değinerek, “Herkesin temel amacı, vatandaşa hizmet ve iyi diyalogdur. İstişareyi, iyi diyaloğu, müzakereyi toplum net olarak bütün siyasetçilerden, bütün belediye başkanlarından, bütün yöneticilerinden net olarak istemiştir” şeklinde konuştu.

Özdemir: Vatandaşlarımızın Sorumluluğu Önemli

Bağcılar Belediye Başkanı Özdemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Vatandaşlarımızın hem sizlere hem bizlere yüklemiş olduğu önemli bir sorumluluk söz konusu. Bu anlamda ilçe belediyelerimizin, Büyükşehir Belediyemizin ortak çalışmalar yapması çok önemli ve kıymetli” dedi.

Ziyaretin ardından İmamoğlu ve Özdemir, Bağcılar’ın sorunlarına çözüm yolları üzerine bir toplantı gerçekleştirdi. Bu tür iş birliklerinin ilçeye ve İstanbul’a katkı sağlaması bekleniyor.

İlgili Yazılar