Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Göztepe ve Southampton’un Yükselişi

Göztepe ve Southampton’un Yükselişi

haberci haberci -
16 0

Republic Şirketi Yatırımlarının Karşılığını Aldı

Republic Şirketi, Göztepe ve Southampton’un hisselerini elinde bulundurarak bu kulüplerin futbol şubelerini yönetiyor. Şirket, yaptığı yatırımların karşılığını almaya başladı.

Göztepe ve Southampton’un Süper Lig Başarısı

Republic Şirketi, geçen sezon Göztepe’nin yüzde 70 hisselerini devralarak İzmir ekibini 2 sene içinde Süper Lig’e çıkardı. Aynı şekilde, Premier Lig’de küme düşen Southampton da Championship Play-Off’larında şampiyon olarak Premier Lig’e geri döndü.

Göztepe ve Southampton’un Birlikteliği

Göztepeli kurmaylar ve futbolcular, Southampton‘a destek olmak için Londra’ya akın etti. Sport Republic şirketinin CEO’su olan Göztepe Başkanı Rasmus Ankersen ve ekibi, Göztepe Onursal Başkanı Mehmet Sepil, kulüp CEO’su Kerem Ertan, Sportif Direktör Ivan Mance, takım kaptanları İsmail Köybaşı ve Atınç Nukan da Wembley Stadı’ndaki yerlerini aldı.

Wembley’de Kutlamalar

Karşılaşmanın ardından Göztepe kafilesi, Wembley Stadı’nda sarı-kırmızılı bayraklarla poz vererek birlikte kutlama yaptılar. Sırp iş insanı Dragan Solak‘ın daveti üzerine İngiltere’ye giden Mehmet Sepil, Göztepe ve Southampton’un başarısını kutladı ve emeği geçenleri tebrik etti.

İlgili Yazılar