Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Glastonbury Müzik Festivalinde Michael J. Fox ve Coldplay’den Unutulmaz Düet

Glastonbury Müzik Festivalinde Michael J. Fox ve Coldplay’den Unutulmaz Düet

haberci haberci -
15 0

Coldplay ve Michael J. Fox Sahneyi Salladı

1970 yılından bu yana düzenlenen ve her yıl yüz binlerce müzikseverin bir araya geldiği Glastonbury müzik festivalinde dün akşam unutulmaz bir an yaşandı. 100 bin seyircinin izlediği festivalde, ünlü İngiliz rock grubu Coldplay sahne aldı. Ancak sürpriz, bu konserle sınırlı kalmadı.

Michael J. Fox’un Sahneye Çıkışı

Gece ilerledikçe sahneye Geleceğe Dönüş filmleri serisiyle tanınan ve Parkinson hastalığıyla mücadele eden aktör Michael J. Fox çıktı. 63 yaşındaki Fox, tekerlekli sandalyesiyle sahneye çıkarken Coldplay’e eşlik etti. Fix You ve Humankind şarkılarında gitar çalan Fox, grubun lideri Chris Martin tarafından övgüyle karşılandı.

Chris Martin, “Michael, bizim bu grubu kurmamızın ana nedeni çünkü biz Geleceğe Dönüşü izledik. O yüzden kahramanımıza sonsuza kadar teşekkür ederim. Dünya’daki en harika insanlardan birisin. Teşekkürler Michael” dedi.

Geleceğe Dönüş Serisi ve Michael J. Fox

1985 yılında vizyona giren Geleceğe Dönüş serisiyle şöhrete kavuşan Fox, hem oyunculuğu hem de müzik yeteneğiyle tanınıyor. 1991 yılında 30 yaşındayken Parkinson hastalığına yakalanan Fox, 1998 yılında hastalığı açıklamış ve mücadeleye başlamıştı. Kurduğu vakıfla hastalıkla mücadelede öncü olan Fox, dün geceki performansıyla da izleyicileri etkilemeyi başardı.

İlgili Yazılar