Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Galatasaray, Anthony Martial’i Transfer Etmeyi Hedefliyor

Galatasaray, Anthony Martial’i Transfer Etmeyi Hedefliyor

haberci haberci -
11 0

Galatasaray, Martial’in Serbest Transferi İçin Uğraşıyor

Galatasaray, Fransız oyuncu Anthony Martial’i serbest transfer yoluyla kadrosuna katmayı hedefliyor. Ancak transferin gerçekleşmesi için Martial’in ücret taleplerinde indirime gitmesi gerekiyor.

Martial, Manchester United’dan Ayrıldı

ESPN’e konuşan bir kaynak, Martial’in Manchester United’dan ayrıldıktan sonra serbest oyuncu statüsünde olduğunu belirtti. Manchester United, çarşamba günü yaptığı açıklamada Martial’in kulüpten ayrıldığını resmen duyurdu.

Galatasaray’ın İlgisi

Galatasaray, Martial ile ilgilenen kulüpler arasında yer alıyor. Ancak transferin gerçekleşebilmesi için yıllık 13 milyon pound kazanan oyuncunun daha düşük bir maaşı kabul etmesi gerektiği vurgulanıyor.

Martial’in Kariyeri

28 yaşındaki Martial, geçtiğimiz sezon sakatlıklar nedeniyle Premier Lig’de sadece 13 maçta forma giyebildi ve sadece 1 gol atabildi. Tüm kulvarlarda 317 maçta 90 gol atan Martial, son golünü kasım ayında Everton karşısında atmıştı.

Transferin Şartı

Galatasaray’ın Martial’i transfer edebilmesi için oyuncunun ücretinde indirime gitmesi gerektiği belirtiliyor. Fransız kanat oyuncusunun transferi bekleyen Galatasaray taraftarları heyecanla bekliyor.

İlgili Yazılar