Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Galatasaray 24. Şampiyonluğunu Ankara’da Kutladı

Galatasaray 24. Şampiyonluğunu Ankara’da Kutladı

haberci haberci -
11 0

Ankara’da Şampiyonluk Kutlaması

Galatasaray, Trendyol Süper Lig’de ulaştığı 24. şampiyonluğunu Ankara’da kutladı. Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin düzenlediği şampiyonluk balosuna, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Mertens ve Okan Buruk Açıklamaları

Dursun Özbek, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Belçikalı futbolcu Dries Mertens’in gelecek sezon Galatasaray kadrosunda olacağını ve teknik direktör Okan Buruk‘un başarılı bir hoca olduğunu belirterek, “Önümüzdeki sezon Okan hocamızla 5. yıldızı takacağız” dedi.

Avrupa’da Başarı Hedefi

Özbek, şampiyonlukların birlik ve beraberlikle geldiğini vurgulayarak, “Gelecek sezon, 2025’te 25. şampiyonluğu alacağız ve 5. yıldızı takacağız. Hedefimiz Avrupa’da da başarı. Taraftarlarımızı önümüzdeki sene Avrupa’da da mutlu edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Özbek ayrıca, “2024-2025 sezonunda da başarılı olacağız. Herkes hazırlansın, 2025’in mayısında da mutlu olacağız” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Taraftarına Teşekkür

Şampiyonluk kutlamasında Ankaralı Galatasaraylılara seslenen Özbek, taraftarın önemine vurgu yaparak, “Taraftarımızla bütünlük sağladık. Galatasaray son 2 senede eski tartışmaların dışına çıktı. Liseli, atkılı, kravatlı tartışması oluşmadı. Biz bir araya gelip barışık olduğumuz zaman inanın bana Galatasaray’ın bileğini bükecek hiç kimse yok.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar