Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe’nin Efsane Savunma Oyuncusu Bonucci Futbolculuk Kariyerini Sonlandırıyor

Fenerbahçe’nin Efsane Savunma Oyuncusu Bonucci Futbolculuk Kariyerini Sonlandırıyor

haberci haberci -
8 0

Leonardo Bonucci, Fenerbahçe’de Emekli Oluyor

Devre arası transfer döneminde Fenerbahçe’ye katılan İtalyan savunma oyuncusu Leonardo Bonucci, aktif futbolculuk kariyerini noktalama kararı aldı. Efsane futbolcu, Fenerbahçe’nin yarın İstanbulspor ile oynadığı maçın ardından futbolculuk kariyerini noktalayacak.

Son Antrenman Öncesinde Veda Töreni

Fenerbahçe’nin İstanbulspor maçı için Can Bartu Tesisleri’nde yapılan son antrenman öncesinde teknik direktör İsmail Kartal ve futbolcular Bonucci’yi tebrik etti. Takım adına teşekkür konuşmasını yapan Mert Hakan Yandaş, “Lider bir adamın nasıl olması gerektiğini ben şahsım adına onda çok kez gördüm. Saha içi ve saha dışında her zaman takımın yanında olduğu için ona çok teşekkür ediyorum. Bizler ve Fenerbahçe taraftarları; o burada bizimle olduğu için çok şanslı, tekrar her şey için teşekkürler” dedi.

Bonucci’den Veda Sözleri

37 yaşında futbolculuk kariyerini noktalama kararı alan Leonardo Bonucci, “Bu harika ailenin bir parçası olmak benim için bir zevkti. Saha içinde ve saha dışında en iyimi göstermeye çalıştım ama en önemlisi yarın son savaşımızı vereceğiz. Kariyerimi bir kupayla bitirmek istiyorum ve yarın şampiyon olmak için bir şansımız var. Herkese teşekkür ediyorum” sözlerini sarf etti.

İlgili Yazılar