Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım: “Mourinho İle Anlaşma Haberleri İyi Bir Haber”

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım: “Mourinho İle Anlaşma Haberleri İyi Bir Haber”

haberci haberci -
9 0

Aziz Yıldırım, Kongre Üyeleriyle Buluştu

Fenerbahçe Kulübü Başkan adayı Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile anlaşma haberleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldırım, kongre çalışmaları kapsamında kentteki bir otelde düzenlenen toplantıda kongre üyeleriyle bir araya geldi. Yıldırım, şampiyonluk hedefiyle aday olduğunu belirterek, “Fenerbahçe raydan çıktı. Sportif anlamda başarısız olan kulübü tekrar rayına oturtmak için aday olduklarını” ifade etti.

Şampiyonluk Sözü ve Yenileme Projeleri

Yıldırım, Fenerbahçe taraftarına şampiyonluk sözü verdiklerini vurgulayarak, kulübün borçlarına da değindi. Kendisine yöneltilen “Mourinho imzalamış galiba” ifadesine karşılık, “Mourinho ile konuştuk, bu gelişmeler iyi bir haber. Fenerbahçe’ye İsmail Kartal’dan sonra Mourinho gelirse, hepimiz çok mutlu oluruz” dedi. Ayrıca, stadın seyirci kapasitesini artırma ve yenileme projelerini de açıkladı.

“Böyle Saçma Şey Olur Mu?”

Yıldırım, taşınmazların satılmasına karşı olduklarını belirterek, altyapılara önem vereceklerini vurguladı. Yıldırım, kendisine yöneltilen eleştiriler hakkında, “Mourinho ile anlaşma konusunda problem yok. Önemli olan Fenerbahçe’ye gelmesi. Teklifi yapan kişi, adamı niye öyle desin. Böyle saçma şey olur mu?” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar