Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Kulüp Üyeleriyle Buluştu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Kulüp Üyeleriyle Buluştu

haberci haberci -
14 0

Ali Koç: “Sistemi Yenemedik”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genel kurul öncesi kulüp üyeleriyle bir araya gelerek toplantılar düzenlemeye başladı. Üyelere hitap ederken “Şahsen çok daha hırslandım, çok daha inançlıyım. Son 2 senede prangalar atılınca ne kadar iyi kadrolar kurduğumuzu, ne kadar iyi hocalar getirdiğimizi gördünüz ama bir şekilde sistemi yenemedik.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç: “İmzaların Değeri Sembolikti”

Koç, gelecek sezon için umutlu olduğunu belirterek, “Çok şey olacak. Çok şey olmaya başladı bile. Biz 2 Nisan’da kongre çağrısı yaptıktan sonra 12 Süper Lig kulübü imza toplamaya başladı. İmzanın sembolik bir değeri vardı, baskı yapmak için. İmzaların hepsini de toplasan mevzuat 6 ay uzatabiliyor. Bugünler geçmek üzere.” dedi.

Ali Koç: “Tarihin En İyi Kadrosu”

Koç, Fenerbahçe’nin şu anda tarihinin en iyi kadrosuna sahip olduğunu vurgulayarak, “Niye umutluyum? Artık Fenerbahçe’nin çok iyi bir kadrosu var. Tarihin en iyi kadrosu diyorum. Fenerbahçe tarihinin en iyi sonucunu bu kadro almıştır.” şeklinde konuştu.

Ali Koç: “3-4 Bilemediniz 5 İlave Yapmamız Gerekiyor”

Fenerbahçe Başkanı, mevcut kadroya 3-4 hatta 5 ilave yapılması gerektiğini belirterek, “İnşallah bu kadronun üstüne 3-4 bilemediniz 5 ilave yapmamız gerekiyor. Kadroyu korursak üstüne 3-4 futbolcuyla çok daha kuvvetli bir takımımız olacak.” dedi.

Ali Koç: “Siyasete Karışınca Zarar Veriyor”

Koç, konuşmasında siyasetin futbola karışması durumunda zarar verdiğini vurgulayarak, “Futbolun siyasete karıştığı zaman fayda değil zarar verdiğini insanlar görüyor. Defalarca gündeme getirdiğimiz konular sadece Fenerbahçe’nin değil kitlesel olarak Türkiye’de kabul görmeye başladı. O misyonumuzu bitireceğiz.” şeklinde konuştu.

Ali Koç, konuşmasını “Böcekleri ezeceğiz.” sözleriyle noktaladı.

İlgili Yazılar