Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jose Mourinho ile Anlaşmaları Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jose Mourinho ile Anlaşmaları Hakkında Açıklamalarda Bulundu

haberci haberci -
12 0

Ali Koç, Mourinho’nun Maaşı Hakkında Açıklama Yaptı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, lig sezonunun sona ermesiyle hızlı bir şekilde anlaşmaya vardıkları dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho’nun maaşı konusunda açıklamalarda bulundu. Koç, Mourinho ile Aziz Yıldırım’ın iddia ettiği gibi 15 milyon Euro değil, 12 milyon Euro’ya anlaştıklarını belirtti.

Koç’un Açıklamaları

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Halk TV’de yaptığı açıklamada, “Dün Sayın Aziz Yıldırım demiş ki, ‘Ben 15 verdim, adam aptal mı, niye altına anlaşsın. Menajerlere açıktan para vermişlerdir.’ dedi. Bu suç! Çok ağır bir iddia! 20 sene Fenerbahçe başkanlığını yapmış bir insanın, böyle bir transferde bizi açıktan para vermeyle itham etmesi çok sıkıntılı bir durum.” ifadelerini kullandı.

Koç, Mourinho’nun gelmesiyle ilgili olarak da “Mourinho bombası güzel oldu. Mourinho’yu ikna etmemizde zamanlama çok önemliydi. Zaman zaman yavaş karar almak konusunda şikayet ediliyoruz. Önümüzdeki sezon planlaması çerçevesinde sportif direktörümüz çalışıyordu.” şeklinde konuştu.

Ali Koç’un Değerlendirmesi

Ali Koç, “2018’de aldığımız Fenerbahçe, Mourinho’yu hayatta düşünemezdi, aklının ucundan bile geçiremezdi. Finansal yapımızın iyileşmesiyle paralel olarak takımımızın da ne kadar kuvvetlendiğini görebiliyorsunuz son 2 senedeki hamlelerle.” açıklamasında bulundu.

Koç, gelecek transferlerle ilgili olarak, “Alacağımız oyuncular belli. Kesinlikle olmaz diyorum. Medyada haber çıkartırlar, heyecan yaratmak için. Biz onu yapmak istemiyoruz. Tutamayacağımız sözü vaat olarak vermek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar