Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım’dan Önemli Açıklamalar

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım’dan Önemli Açıklamalar

haberci haberci -
16 0

Aziz Yıldırım, İTO’daki Fenerbahçelilerle Buluştu

Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, İstanbul Ticaret Odası’ndaki (İTO) Fenerbahçeliler ile Cemile Sultan Korusu’ndaki toplantıda bir araya geldi. Adaylığını açıklayan Yıldırım, destek isteyerek önemli açıklamalarda bulundu.

5 Ayrı Başkan Adayı Çıksın İsterdik

Aziz Yıldırım’ın sözlerinden: “60 bin üye var. Hiç kimse çıkmayacak mı? Elini taşın altına koymayacak mı? İsterdik ki 5 tane ayrı başkan adayı çıksın. Fenerbahçe’de mal yaratan tek başkan benim. Hep borçtan bahsediliyor ama bıraktığım maddi kaynaktan bahsetmiyorlar.”

Tek İstediğim Fenerbahçe’yi Şampiyon Yapmak

Yıldırım’ın vurguları: “Son yıllarımda mahkemelerle uğraştık. Şimdi gelirsek kafamız tek bir şeye çalışacak: Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya. Tek isteğim Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak. Uzlaşma ve barışmayla ayağa kalkabiliriz.”

Kimseyle Kavga Etmem

Yıldırım’ın sözleri şu şekilde: “Spor kulüpleri devletle kavga edemez. Kimseyle kavga etmem. Masaya oturup konuşup anlaşmamız lazım. O zaman ne borç kalır ne de bir şey kalır.”

Ali Koç İle Bir Araya Geliriz

Fenerbahçe başkan adayı şunları dile getirdi: “Ali bey ile bir araya geliriz ama önemli olan fikirde anlaşmak. Ne yapacaksak gelin imece usulü hep birlikte yapalım.”

Aziz Yıldırım, failleri belirlenen olayların çözümü için çalışacaklarını da belirtti.

İlgili Yazılar