Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. DEVA Partisinden CHP’ye 83 İsim Geçti

DEVA Partisinden CHP’ye 83 İsim Geçti

haberci haberci -
12 0

İzmir’de DEVA Partisinden CHP’ye Büyük Katılım

İzmir’de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde DEVA Partisi’nden Konak Belediye Başkan Adayı olan Ali Rıza Uygur ile ilçe yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 83 isim partilerinden istifa ederek CHP’ne katıldı.

CHP Konak İlçe Örgütü’ne Rozet Töreni

CHP Konak İlçe Örgütü’ne üye olan isimler için ilçe başkanlığı binasında rozet takma töreni düzenlendi. Törene CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Konak İlçe Başkanı Ozan Ali İlgazi, Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu ve ilçe örgütü üyeleri katıldı.

CHP İl Başkanı: Babaevine Güçlü Katılımlar

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, törende yaptığı konuşmada CHP’nin üye sayısını ikiye katlamayı hedeflediklerini belirterek, “CHP’YE, BABA OCAĞINA ÇOK GÜÇLÜ KATILIMLAR GÖRÜYORUZ” dedi.

CHP Konak İlçe Başkanı: Büyük Bir Güç

CHP Konak İlçe Başkanı Ozan Ali İlgazi, katılımcıların CHP’ye büyük bir güç katacağına inandıklarını belirterek, “MEYVELERİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ALACAĞIMIZA İNANIYORUM” dedi.

Ali Rıza Uygur: CHP Ana Direği

DEVA Partisi’nden Konak Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Uygur, CHP’ye katılarak Türkiye’nin demokrasisinin ana direği olduğunu vurgulayarak, “DİĞER BÜTÜN PARTİLER CHP’YE GÖRE KENDİNİ AYARLAR” dedi.

CHP’ye katılan yeni üyelere parti rozeti takıldı.

İlgili Yazılar