Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Demokrat Zenginler Arasında Biden’ın Performansı Tartışması

Demokrat Zenginler Arasında Biden’ın Performansı Tartışması

haberci haberci -
15 0

Demokrat Bağışçılar Biden’ın Performansına Bölündü

ABD’de geçen hafta gerçekleşen Donald Trump-Joe Biden münazarası sonrasında Biden’ın sergilediği performans Demokrat zenginleri ikiye böldü. 81 yaşındaki Biden’ın münazara sırasında sözleri karıştırması ve konudan konuya atlayarak pek çok gafa imza atması sonrası Demokrat bağışçılardan bazıları Biden’ın geri çekilmesi gerektiğini savundu.

Demokrat Bağışçılar Arasında Geri Çekilme Çağrısı

Bazı Demokrat bağışçılar, Biden’ın kampanyasını finanse etmeye devam eden Wall Street zenginlerinin onu başka bir adaya yönlendirmeye çalıştığını belirtti. Bir grup bağışçı ise bağışlarını tamamen geri çekmeyi planlıyor.

Savunanlar da Var

Bazı yüksek profilli Demokrat bağışçılar ise Biden’ı yüksek sesle savunmaya başladı. LinkedIn’in kurucusu ve milyarder Demokrat bağışçı Reid Hoffman, başkanın münazara performansının kötü olduğunu kabul etse de Biden destekçilerini sakinleştirmeye çalıştı.

Kenara çekilmesi için halka açık bir kampanya başlatmanın kötü bir fikir olacağını söyleyen Hoffman, “Bu seçim çok yakın ve kimin kazanacağını bilmiyorum. Ancak bir siyasi hayırsever olarak, seçime 129 gün kala, Amerika’nın Trump’ın şiddeti, yalanları ve kaosu yerine Biden’ın nezaketini, ilgisini ve kanıtlanmış başarısını seçeceğine dair bahsimi ikiye katlıyorum” dedi.

İlgili Yazılar