Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Daha İyi Bir Yarın ve Bu Haftanın Diğer Sinema Filmleri

Daha İyi Bir Yarın ve Bu Haftanın Diğer Sinema Filmleri

haberci haberci -
16 0

Daha İyi Bir Yarın

Hande Doğandemir, Yağızcan Konyalı ve Nur Fettahoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Daha İyi Bir Yarın” izleyiciyle buluşuyor. Emre Kavuk’un yönetmenliğini üstlendiği film, sevgilisi tarafından terk edilen bir gencin aşk acısıyla baş etme sürecini konu alıyor.

Veda Partisi

Ufuk Cebeci’nin yönettiği “Veda Partisi”, bir siyasi parti başkanının eşi olan Yonca’nın yakın arkadaşları için düzenlediği bekarlığa veda partisinde yaşananları komedi dolu bir şekilde ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Seda Akman, Altan Erkekli, Goncagül Sunar, Hakan Bilgin, Rüya Coriç ve Yeşim Dalgıçer yer alıyor.

Sekiz1

Vural Eyikan’ın yönettiği “Sekiz1”, yerli aksiyon tutkunlarını ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Enes Kurt, Sinan Çelik ve Cihan Dönmez’in başrollerini paylaştığı film, aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.

Kötü Oyuncu

Jorge Cuchi’nin yönettiği “Kötü Oyuncu”, bir film çekimi sırasında suçlamalarla karşı karşıya kalan bir aktörün yaşadıklarını konu ediniyor. Meksika yapımı filmin başrollerinde Alfonso Dosal, Fiona Palomo ve Gerardo Trejoluna yer alıyor.

Siccin 7

Alper Mestçi’nin çektiği “Siccin 7”, yerli korku serisinin son filmi olarak izleyicilerle buluşuyor. Filmin konusu, mafyadan kaçan bir adamın ailesiyle birlikte yaşadığı konakta karşılaştığı ürkütücü olaylara odaklanıyor.

Işıkları Kapat

Mark MacNicol’un Birleşik Krallık yapımı filmi “Işıkları Kapat”, genç bir kızın gün ışığı fobisini anlaması için bir medyumdan yardım almasının ardından gelişen olayları konu ediniyor. Filmin başrollerinde Adam Robertson, Kirsty Strain ve Rachel Flynn yer alıyor.

Mahzen

Freya Allan, Peter Mullan ve Ned Dennehy’in rol aldığı Alberto Corredor’un filmi “Mahzen”, haftanın bir diğer Birleşik Krallık yapımı korku filmi olacak. İzleyicileri gerilim dolu anlara sürükleyecek bu yapım korku severler için ideal bir seçim olabilir.

Ters Yüz 2

Kelsey Mann’in yönettiği ABD yapımı animasyon Ters Yüz’ün ikinci filmi “Ters Yüz 2”, artık ergenlik döneminde olan Riley’nin iç dünyasına odaklanıyor. İlk filmi sevmiş olanlar için kaçırılmayacak bir devam filmi olabilir.

Süper Maymun Shimmy

Dick Zondag ve Ralph Zondag’ın yönettiği “Süper Maymun Shimmy”, süper güçlerini keşfeden maymun Shimmy’nin dünyayı kötü güçlerden koruma mücadelesini konu alıyor. Çocuklar için eğlenceli ve macera dolu bir seçenek olabilir.

İlgili Yazılar