Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Bebek Bekliyor

Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Bebek Bekliyor

haberci haberci -
13 0

Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Çifti Yeniden Anne Olacak

‘Aksiyon filmlerindeki rolleriyle tanınan Chris Pratt’le 2019 yılında evlenen ve bu evliliğinden bir kızı bulunan yazar Katherine Schwarzenegger (34) yeniden anne olacak. Bir kaynak, People’a çiftin üçüncü bebeklerini beklediklerini doğruladı. Çiftin, halihazırda 2 yaşında Eloise Christina ve 3 yaşında Lyla Maria adında iki kızları bulunuyor. 45 yaşındaki Pratt’in ayrıca eski eşi Anna Faris’ten 11 yaşında Jack adında bir oğlu daha var.’

Katherine Schwarzenegger Anneliği ve Hayat Dengesini Anlattı

Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger çiftinin haberleriyle birlikte Katherine Schwarzenegger, annelik ve hayat dengesini dengelemek hakkında düşüncelerini paylaştı. Keltie Knight’a konuşan Schwarzenegger, “Ben buna inanıyorum. Instagram’da ‘Her şeyi ben yapıyorum, her şeyi ben tek başıma yapıyorum’ diyen tüm bu anneleri görüyoruz ve ben de ‘Her şeyi tek başıma yapmak istemiyorum’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

Katherine Schwarzenegger devam ederek, “Kız kardeşime yaslanmak istiyorum, anneme yaslanmak istiyorum, kız arkadaşlarıma, annemin arkadaşlarına yaslanmak istiyorum. Dürüst ve şeffaf olmak istiyorum ve ayrıca ‘Bunu yapamam’ demek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Arnold Schwarzenegger Ailesi ile Zaman Geçirmeye Devam Ediyor

76 yaşındaki Avusturya doğumlu ABD’li aktör Arnold Schwarzenegger’in beş çocuğu var ve emekliye ayrıldıktan sonraki vakitlerini ailesiyle geçirmeye devam ediyor.

İlgili Yazılar