Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Sert Açıklamalar

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Sert Açıklamalar

haberci haberci -
11 0

Özgür Özel, Sosyal Demokrasi Derneği Panelinde Konuştu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “21’inci Yüzyılda Yeni Sosyal Demokrat Belediyecilik” paneline katıldı. Panelde lüks araç ve silahlarıyla tepki çeken bir hakime sert eleştirilerde bulundu.

Siyasi ve Hukuki Değerlendirmeler

Özel, Türkiye’de adaletin nasıl gölgelendiğine dair önemli tespitlerde bulundu. Hakimlerin lüks araçlar ve silahlarla nasıl gösteriş yaptığını eleştirdi. Türkiye’de yaşanan adaletsizliklere dikkat çekti.

Hayvan Hakları ve Sorumluluk

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sokak hayvanlarıyla ilgili açıklamalarına da değinen Özel, hayvan hakları konusundaki çözümün kısırlaştırma kampanyası olduğunu vurguladı. Ölümün son çare olmadığını belirtti.

MHP ve İç Sorunlar

MHP’deki bazı odakların CHP’yle kavga etmek istediğini ifade eden Özel, bu durumun asıl sebeplerine dikkat çekti. MHP’nin içindeki sorunların görünür olmasını engellemeye çalıştıklarını belirtti.

Olcay Kılavuz’un Görevine Son Verilmesi

Eski MHP Milletvekili Olcay Kılavuz’un görevden alınmasına da değinen Özel, bu durumun partinin içinde neler olabileceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Görevden alma kararının hesabının mahkemelerce sorulacağını ifade etti.

İlgili Yazılar