Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Şehit Aileleri ve Gaziler Çalıştayı’na Katıldı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Şehit Aileleri ve Gaziler Çalıştayı’na Katıldı

haberci haberci -
16 0

Özel, Çalıştayın Raporunu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Paylaşacak

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Şehit Aileleri ve Gaziler Çalıştayı’na katıldı. Özel, çalıştayın raporunu önümüzdeki dönemde tekrar bir araya geleceği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile paylaşacağını açıkladı.

Özel, Ayrımcılığın Bitirilmesi ve Maaş İyileştirmesi İçin Çağrıda Bulundu

Özel, şehit yakınları ve gaziler arasında ayrımcılığın son bulması gerektiğini vurgulayarak, maaşlarda ciddi iyileştirmeler yapılması gerektiğini belirtti. Ayrıca, Şehitler Günü ve Gaziler Günü’nde maaş ikramiyesi verilmesini içeren kanun teklifi hazırladıklarını ve diğer partilerden destek istediklerini söyledi.

İstanbul’da Düzenlenen Çalıştayın Kapanışı

İstanbul’da düzenlenen Şehit Aileleri ve Gaziler Çalıştayı’nın kapanışına CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu katıldı. Çalıştayın kapanışında önemli konuşmalar yapıldı.

Önemli Çağrılar ve Çözüm Önerileri

Özel, şehit aileleri ve gazilerin yaşadığı sorunlara dikkat çekerek, çözüm önerilerini paylaştı. Ayrıca, ayrımcılığın son bulması ve maaşlarda iyileştirme yapılması gerektiğini vurguladı.

İlgili Yazılar