Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Carlo Ancelotti, Arda Güler’i Övdü

Carlo Ancelotti, Arda Güler’i Övdü

haberci haberci -
15 0

Ancelotti’nin Övgü Dolu Sözleri

Carlo Ancelotti, Şampiyonlar Ligi zaferinin ardından gerçekleşen kutlamalarda Arda Güler‘in yeteneğini takdir etti. Daha önce yaptığı açıklamalarda, “Ona çok düşkünüz. O en gencimiz. Bir yeteneği var. Top Arda Güler’e aşık” şeklinde ifadeler kullanan İtalyan teknik adam, Madrid’deki kutlamalarda da Güler’i onurlandırdı.

Arda Güler’in Yükselişi

2023-24 sezonunda Real Madrid‘deki ilk yılına başlayan Arda Güler, sakatlıklar, yedek kalmalar ve parlak performanslarla dolu bir dönem geçirdi. Ancak, sezon ilerledikçe Ancelotti‘nin rehberliğiyle olgunluk kazandı, fiziksel ve zihinsel olarak güçlendi.

Rekor Kıran Performans

LaLiga’da her 62 dakikada bir gol atarak 6 golle rekor kıran Arda Güler, Cibeles’te yapılan kutlamada Ancelotti ile birlikte sahne aldı. İtalyan teknik adam genç futbolcuyu tanıtarak ona jest yaptı.

Coşkulu Kutlama Anı

Ancelotti, mikrofonu Arda Güler‘e uzatarak espri yaparken, genç oyuncu coşkuyla taraftarlara hitap etti. “Merhaba, Madridistalar. Biz bir aile gibiyiz, her şey için teşekkürler.” diyen Güler, koçuna sarılarak kutlamayı noktaladı.

İlgili Yazılar