Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Bursa’da Otomobil Tartışması Kanlı Bitti: Eşini Bıçaklayarak Öldürdü

Bursa’da Otomobil Tartışması Kanlı Bitti: Eşini Bıçaklayarak Öldürdü

haberci haberci -
11 0

Hakkı Koca’nın Eşini Öldürme Olayı

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi’nde yaşanan olayda Leyla-Hakkı Koca çifti arasında otomobilde başlayan bir tartışma kanlı bir şekilde sonuçlandı. Sanayi Caddesi’nde araç yavaşlarken Leyla Koca, otomobilden inip kaçmaya başladı. Peşinden koşan Hakkı Koca, çıkardığı bıçakla eşini yaraladı. Güvenlik kamerasına yansıyan bu acı olayda 4 çocuk annesi Leyla Koca hayatını kaybederken, etkisiz hale getirilen Hakkı Koca ise gözaltına alındı.

Televizyon Programı ve Tartışmalar

Çiftin olaydan önce katıldığı bir televizyon programında yaşadıkları tartışma da ortaya çıktı. Görüntülerde, stüdyoyu terk eden Leyla Koca’nın, eşine arsayı vermediği ve bu durum üzerine Hakkı Koca’nın agresif davrandığı görülüyor. Hakkı Koca ise olay günü eşinin başka biriyle ilişkisi olduğunu iddia ederek, olayın bu sebepten çıktığını belirtti.

Çocukların Tanıklıkları

Olayın mahkemeye taşınmasıyla çiftin kızları da tanık olarak dinlendi. Kızları, annelerinin başka biriyle ilişkisi olduğunu, babalarına sürekli hakaret ettiğini ve ilgilenmediğini belirtti. Ancak, çocuklar annelerinin babalarını sevgilileriyle kıskandırarak tahrik ettiğini ifade ettiler.

Duruşmayı erteleyen mahkeme, Hakkı Koca’nın tutukluluk halinin devamına karar verdi. Sanık avukatı ise müvekkilinin olayı tasarlamadığını iddia ederek savunmasını sürdürdü.

İlgili Yazılar