Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Yarım Kalan Hikayeyi Bugün Bitirdiler”

Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Yarım Kalan Hikayeyi Bugün Bitirdiler”

haberci haberci -
15 0

“Önemli ve Karakterli Bir Oyuncu Grubum Var”

Bodrum FK, Trendyol 1. Lig play-off finalinde Sakaryaspor’u normal süresi 1-1 biten ve uzatmaya giden maçta 3-1 yenerek Süper Lig’e çıktı. Teknik direktör İsmet Taşdemir, maç sonrası yaptığı açıklamada, oyuncularını övgüler yağdırarak, “Bu sene ‘yarım kalan hikaye’ demiştik. O kadar önemli, o kadar karakterli bir oyuncu grubum var ki bugün o yarım kalan hikayeyi bitirdiler.” dedi.

“Geçen Sene Çok Üzülmüştük.”

Taşdemir, basın toplantısında duygularını dile getirirken, “Üç sene boyunca lig fark etmeksizin her sene play-off, her sene final oynadık. Geçen sene canımız çok yanmıştı, çok üzülmüştük. Bu sene ‘yarım kalan hikaye’ demiştik. Rakip zordu, güçlüydü. 10 kişi kalmaları tabii bizim avantajımız olabilir ama ne olursa olsun inanılmaz derecede gol pozisyonuna girdik, pozisyonları harcadık.” şeklinde konuştu.

Süper Lig Hedefine Ulaşmanın Coşkusu

Basın toplantısı sürerken, Bodrum FK’li futbolcular kupayla birlikte toplantı odasına gelerek İsmet Taşdemir’e sürpriz yaparak, Süper Lig’e çıkmanın coşkusunu yaşadılar. Taşdemir, “Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında söyleyecek bir kelime bulamadım. Çok şükür galip geldik.” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar