Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Bodrum FK, Süper Lig’e Yükselmenin Coşkusunu Kutladı

Bodrum FK, Süper Lig’e Yükselmenin Coşkusunu Kutladı

haberci haberci -
15 0

Bodrum FK, Süper Lig’e Yükselmenin Sevincini Taraftarlarıyla Kutladı

Bodrum FK, amatör kümelerden başlayarak 4 lig birden atlayıp hayallerin ötesine geçerek Süper Lig’e ulaştı. Bu muazzam başarı coşkulu bir kutlama programıyla taçlandı.

Şampiyonluk Kutlamaları Kentte Büyük İlgi Gördü

Futbolcular ve teknik ekip, üstü açık bir otobüsle kentte tur atarken, binlerce taraftar da meşalelerle takıma eşlik etti. Belediye Meydanı’nı dolduran binlerce Bodrumlu, şampiyonluk turunu izledi.

Bodrum FK Yönetimi ve Başkanı Fikret Öztürk Başarıyı Borçsuz Olarak Taçlandırdı

Bodrum FK Başkanı Fikret Öztürk, kulübün borçsuz bir şekilde Süper Lig’e çıktığını belirterek, şirketleşme sürecini anlattı. Öztürk, destek olan herkese teşekkür ederken, takımın başarısının devamı için destek çağrısında bulundu.

Bodrum FK, İlçe Stadı İçin Yenilikler Yapmaya Hazırlanıyor

Süper Lig maçlarını Bodrum İlçe Stadı’nda oynamayı planlayan Bodrum FK, stadın ışıklandırma sorununu çözmek için harekete geçti. Başkan Öztürk, stadın ışıklandırılması ve kapasite artışı için gerekli adımların atıldığını belirtti.

İsmet Taşdemir: ‘Bu Duyguların Tarifi Yok’

Teknik direktör İsmet Taşdemir, üst üste 3 final oynatarak Bodrum FK’yi Süper Lig’e taşımanın gururunu yaşarken duygularını, “Bu duyguların tarifi yok. O son düdük çaldığı an içimi farklı bir his kapladı” şeklinde ifade etti. Kendi adımlarını doğru atarak hedeflere doğru ilerlediklerini vurguladı.

İlgili Yazılar