Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş Teknik Direktörü Serdar Topraktepe’den Sezon Değerlendirmesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Serdar Topraktepe’den Sezon Değerlendirmesi

haberci haberci -
13 0

Serdar Topraktepe’den İlham Veren Sözler

‘Beşiktaş’ın teknik direktörü Serdar Topraktepe, TRT Spor’a biten sezonu değerlendirdi. Siyah-beyazlı takımın başına bu sezon iki kez getirilen Topraktepe, “Oyuncuyken bana ‘İleride bu takımın teknik adamı olarak kupa alacaksın’ deseler hayal bile edemezdim.” şeklinde duygularını paylaştı.

Şampiyonluk Hedefi ve Motivasyon

Genç teknik adam, “Şampiyonluk hedefinden kopunca takımın motivasyonu çok düşmüştü. Oyuncularımızla kupa hedefimizi konuştuk. Camiamız çok istiyordu, sonunda da başardık.” ifadelerini kullandı.

Ghezzal’ın Fedakarlığı

Kupa finaline değinen Topraktepe, “Ghezzal, finalde oynamak için Fransa’ya gidip iğne vuruldu. Bağlarında yırtık vardı. Nüksetme ihtimali olsa da, ‘Ne olursa olsun oynamak istiyorum’ dedi. Yakup Arda Kılıç çok iyi topçu olacak. Bundan eminim maça almak isterdim ama son maçı olduğu için Rachid Ghezzal’ı oyuna aldım.” şeklinde konuştu.

Semih Kılıçsoy’a Övgüler

Topraktepe, “Semih Kılıçsoy’u forvet arkası bile oynattım. Kanat oynadı, santrfor oynadı. Tüm mevkilerde oynamasını istiyorum. Semih ceza sahası içine girdiği zaman affetmez. Semih saha içi bencilliğini yani doğru pasları verme, asist yapma özelliklerini geliştirirse inanılmaz bir noktaya yükselecek.” şeklinde genç oyuncuya övgülerde bulundu.

İlgili Yazılar