Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Bahçelievler Belediyesi, Antakya Medeniyetler Korosu ile Duygusal Bir Konser Düzenledi

Bahçelievler Belediyesi, Antakya Medeniyetler Korosu ile Duygusal Bir Konser Düzenledi

haberci haberci -
11 0

Depremde Hayatını Kaybedenler Unutulmadı

Bahçelievler Belediyesi, Milli Egemenlik Parkı’nda düzenlediği konserde müzikseverleri Antakya Medeniyetler Korosu ile buluşturdu. Konserde, 6 Şubat depreminde yaşanan acıların görüntüleri ekrana yansıtılarak vefat edenler anıldı. Seyirciler, hayatını kaybedenler için söylenen şarkılar eşliğinde duygusal anlar yaşadı.

Katılımcılar Telefonlarının Işıklarını Yakarak Şarkılara Eşlik Etti

Konsere Bahçelievler Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve çok sayıda kişi katıldı. Konser sırasında katılımcılar, duygusal anları daha da vurgulamak için telefonlarının ışıklarını yakarak şarkılara eşlik etti.

Belediye Başkanı: ‘Kentsel Dönüşüm Önceliğimiz’

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, konserin farklı ve güzel olduğunu belirterek, Medeniyetler Korosu’nun Antakya’nın kültürel zenginliğini yansıttığını ifade etti. Bahadır, deprem sonrası koro ve orkestra şefinin moral verici etkisinden bahsederek, kentsel dönüşümün önemine vurgu yaptı.

Etkinlik Katılımcılarından Olumlu Geri Dönüşler

Etkinliğe katılan seyircilerden Osman Bulut, bu tarz etkinliklerin unutulmaması gerektiğini vurgulayarak belediyeyi takdir etti. Diğer katılımcılar da duygusal anlar yaşadıklarını ve konserin önemli bir birlik ve beraberlik mesajı verdiğini dile getirdi.

Yürekleri Titreten Konser

Konsere katılanlardan Murat Akar, Medeniyetler Korosu’nun duygusal etkisinden bahsederek depremle ilgili şarkılarda yüreklerinin acıdığını belirtti. Konserin, izleyicilere hem keyifli hem de duygusal anlar yaşattığını ifade etti.

İlgili Yazılar