Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ayhan Sicimoğlu, Çalışanına Tokat Atarak Gündem Oldu

Ayhan Sicimoğlu, Çalışanına Tokat Atarak Gündem Oldu

haberci haberci -
14 0

Ünlü İsim Videonun Planlı Olduğunu İddia Ediyor

Televizyon programcısı, müzisyen ve gezgin Ayhan Sicimoğlu, bir skandala imza attı. Sicimoğlu’nun, parasını isteyen bir çalışanına tokat attığı anların görüntüsü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ünlü ismin iddiasına göre, olay planlı bir kumpasın ürünüydü.

İddialar ve Açıklamalar

Ayhan Sicimoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili dostlar, bir kumpas ve şantaj ile karşı karşıyayım. Videolar montaj ve eksiktir. Bana hakaret edilmiş ve iterek kafa ile vurmaya yeltelenilmiştir. Video planlanarak çekilmiştir. Bana yapılan fiziki saldırı kısmı yoktur veya çekilmemiştir.” ifadelerini kullandı.

73 yaşındaki Ayhan Sicimoğlu, yaşanan olayın ardından polise şikayette bulunduğunu belirterek, “Bu şahıstan ve olayın aslını bilmeden, görmeden bu işe müdahil olan 3. şahıslardan hukuki yollardan hesap sorulacaktır.” dedi.

Sicimoğlu, “Şantaja maruz kaldım, aracılar vasıtası ile büyük paralar istendi ve boyun eğmedim olay bundan ibarettir…” şeklinde konuştu.

Olayın Detayları

Videoda Ayhan Sicimoğlu’nun, parasını isteyen çalışanına tokat attığı anlar yer alıyor. Çalışan, videoda Sicimoğlu’na “Çalışanın hakkını vermiyor. Ettiğiniz hakaretler, ettiğiniz küfürler.” şeklinde seslenirken, ünlü ismin “Palavracı. Çalışanın hakkı verilir çalışmayanın değil.” diyerek tokat attığı görülüyor.

İlgili Yazılar