Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ayhan Bora Kaplan’ın Suç Örgütü Davası: İşkence İddiaları ve Şok Edici İfşaatlar

Ayhan Bora Kaplan’ın Suç Örgütü Davası: İşkence İddiaları ve Şok Edici İfşaatlar

haberci haberci -
15 0

Ayhan Bora Kaplan’ın Suç Örgütü Davasında Şok Edici İddialar

20’si tutuklu 61 sanığın yargılandığı Ayhan Bora Kaplan’ın suç örgütü davasında, işkence iddiaları ve çarpıcı ifşaatlar gündemde.

İddialara Göre İşkence Mağduru Erkan Doğan’ın Şaşırtıcı Açıklamaları

Erkan Doğan, davada Ayhan Bora Kaplan tarafından işkenceye uğradığını iddia ederek, Kaplan’ı şikayet ettiği süreçte polise ve yargıya inancının kalmadığını belirtti. Yeni emniyet kadrosuna ve içişleri bakanına güvendiğini ifade eden Doğan, yaşadıklarını SÖZCÜ TV’de detaylı bir şekilde anlatmıştı.

İfade Değişikliği ve Yeni İddialar

Doğan, mahkemede, yaşadığı işkence olayını detaylı bir şekilde paylaşarak, Ayhan Bora Kaplan’ın siyasetçi olduğunu ve Barış Kurt’a yaranmak için kendisine işkence yaptığını iddia etti. Aynı zamanda, suç örgütü lideri olarak gördüğü Kaplan’ı korku ve uyuşturucu ticareti nedeniyle tanıdığını belirtti.

Şok Edici İtiraflar ve Tehdit İddiaları

Erkan Doğan, Ayhan Bora Kaplan’ın kendisine işkence yaparak dişlerini çektirdiğini, intihar süsü verilerek öldürülmeye çalışıldığını, polislerin kendisini yönlendirdiğini ve ifadesinin zorla alındığını iddia etti. Ayrıca, mahkemede, kendisine TV’ye çıkmaması ve susması için para teklif edildiğini de öne sürdü.

İlgili Yazılar