Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Astrolog Meral Güven: “Sıra Galatasaray Taraftarında Da”

Astrolog Meral Güven: “Sıra Galatasaray Taraftarında Da”

haberci haberci -
17 0

Astrolog Meral Güven, Galatasaray Şampiyonluğu Sonrası Sosyal Medyada Sert Açıklamalarda Bulundu

Süper Lig’de Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından gözler astrolog Meral Güven’e çevrildi. Haftalardır Fenerbahçe’nin şampiyon olacağı iddiasında bulunan Güven, şampiyonun belli olmasının ardından sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçeli Taraftarları Hedef Aldı

Güven, sarı lacivertli taraftarları hedef alarak, “Sıra Galatasaray tarafına da gelecek” dedi. Geçen yıl ölmüş bir çocuğuna küfür edildiğini iddia eden astrolog, Fenerbahçeli taraftarlara yönelik sert ifadeler kullandı.

Paylaşımlarından Bazıları

“Yüce Mevlama şükürler olsun ki, hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun.” “Allah’a ortak koşmak neymiş gördünüz mü. Oh Rabbim, sana şükürler olsun, dualarımı kabul ettin ya, Rabbim çok şükür.”

“Ben size gidin de beni manşet mi yapın dedim. Ben Allah’la sümme hâşa pazarlığım mı var dedim, siz kimsiniz ya? Kendi kendinize beni manşet ettiniz. Şimdi de tehdit, hakaret küfür yürüyün gidin.”

“Bir futbol topu için Allah’ından vazgeçenler dinsizdir. Siz bunu hak ettiniz. Ben aciz bir kul olduğumu, her şeyin en doğrusunu Allah bilir dediğimi bir kenara koydunuz. Beni ilahlaştırmaya çalıştınız.”

Çıkışlarına Devam Ediyor

Astrolog Meral Güven, sosyal medya üzerinden yaptığı çıkışlara devam ederek Fenerbahçeli taraftarlara ve futbol camiasına yönelik sert ifadeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

İlgili Yazılar