Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Antalya’da İşitme Engelli Kadın Kayboldu: Aile Endişeli

Antalya’da İşitme Engelli Kadın Kayboldu: Aile Endişeli

haberci haberci -
7 0

İşitme Engelli Kadının Kaybolma Hikayesi

Antalya’nın Serik ilçesinde yaşayan işitme engelli Nihal Babayiğit, sosyal medyada Batman’da yaşayan işitme engelli Mehmet Basık ile tanıştı. Ancak bir süre sonra Nihal Babayiğit kayboldu.

Ailenin Endişeli Bekleyişi

Nihal Babayiğit’in ailesi, kaybolduktan sonra kızlarının Mehmet Basık ile Batman’da birlikte yaşamaya başladığını öğrendi. Ancak aralarında anlaşmazlık çıktı ve Nihal Babayiğit, doğumdan 15 gün sonra bebeğini Batman’da bırakıp ailesinin yanına döndü.

Soruşturma ve Tutuklama

Geçen yıl 9 Ekim’de Mehmet Basık, Serik’e gelip Nihal Babayiğit ile buluştu ancak o günden sonra Nihal Babayiğit’ten haber alınamadı. Aile, endişe duyarak polise başvurdu ve Serik Emniyet Müdürlüğü ekipleri Mehmet Basık’ı tutukladı.

Ailenin Çaresiz Bekleyişi

Nihal Babayiğit’in babası Vedat Babayiğit, kızının kaybolmasından bu yana endişeli bir şekilde bekliyor ve “Kızımız yaşamıyor mu, başına bir şey mi geldi?” diye soruyor. Aile, kızlarının bulunması için umutla bekliyor.

Dayı ve Ailenin Talepleri

Nihal Babayiğit’in dayısı Ali Yılmaz ise “Ölü veya diri olsun” diyerek kızlarının bulunmasını istiyor ve yapanların en ağır cezayı almasını diliyor. Aile, kızlarının kaybolma hikayesinin aydınlatılmasını bekliyor.

İlgili Yazılar