Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Altınordu’da Teknik Direktörlük Görevine Olcay Şahan Getirildi

Altınordu’da Teknik Direktörlük Görevine Olcay Şahan Getirildi

haberci haberci -
14 0

Altınordu’da Yeni Dönem: Olcay Şahan İmza Töreninde

Altınordu Kulübü, TFF 2. Lig ekibi Altınordu’da teknik direktörlük görevine getirilen Olcay Şahan için Metin Oktay Yerleşkesi’nde imza töreni düzenledi. Başkan Seyit Mehmet Özkan, yeni sezonda yapılacak değişikliklere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yeni Dönemde Genç Teknik Adamlar Ön Planda

Başkan Özkan, projelerinin başına Alman sisteminden çıkmış bir oyuncu olan Olcay Şahan’ı getirmek istediklerini belirtti. Altınordu’nun Türkiye projesi olduğunu vurgulayan Özkan, genç teknik adamların takımlarla iyi birliktelik sağladığını ifade etti.

Olcay Şahan ve Başkan Özkan’ın Hedefi

Olcay Şahan, başkan Özkan’la yaptıkları değerlendirmede Altınordu’yu bir üst lige çıkarmak istediklerini dile getirdi. Kendi sisteminden yetişen oyuncuları ile Süper Lig’e kadar yükselmeyi hedeflediklerini belirten Şahan, takımın başarısı için kendine güvendiğini ifade etti.

Olcay Şahan’ın Kariyeri

Son iki sezondur TFF 2. Lig’de forma giyen Olcay Şahan, sezon başında Ankaraspor’da oynadıktan sonra futbol sorumluluğu görevine getirilmişti. Altınordu’da başlayan yeni dönemde, Şahan’ın tecrübesi ve hedefleriyle takıma önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

İlgili Yazılar