Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. AK Parti 31. İstişare ve Değerlendirme Kampı Bugün Başlıyor

AK Parti 31. İstişare ve Değerlendirme Kampı Bugün Başlıyor

haberci haberci -
9 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Açılış Konuşmasıyla Başlayacak

Bugün başlayacak olan AK Parti 31. İstişare ve Değerlendirme Kampı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Kamp, genel parti çalışmalarının değerlendirilmesi ve gelecek dönem stratejilerinin belirlenmesi amacıyla düzenleniyor.

Genel Merkez Çalışmaları ve Seçim Sonuçları Değerlendirilecek

Açılış konuşmasının ardından AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala’nın moderatörlüğünde genel merkez çalışmalarına ilişkin oturum gerçekleştirilecek. Bu oturumda, Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Ziya Yılmaz, Ali İhsan Yavuz ve Erkan Kandemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonuçlarına ilişkin sunum yapacak.

Kabine Üyeleri Sunum Yapacak

AK Parti TBMM Grup Başkanı Abdullah Güler’in başkanlığında gerçekleşecek oturumda, grup başkanvekilleri ve grup yönetim kurulu üyeleri, partinin Meclis çalışmaları hakkında bilgi verecek. Kamp boyunca Adalet, Dışişleri, Enerji, Hazine, İçişleri, Eğitim ve Tarım Bakanları da kendi alanlarında sunumlar gerçekleştirecek.

Kapanış Konuşması Pazar Günü Yapılacak

AK Parti 31. İstişare ve Değerlendirme Kampı, 2 Haziran Pazar günü yapılacak genel istişare ve değerlendirmenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla sona erecek. Kamp, MKYK üyeleri, milletvekilleri, bakanlar ve bakan yardımcıları ile genel merkez kollarının katılımıyla gerçekleşecek.

İlgili Yazılar