Copyright © 2024 Tüm hakları Olasihaberler.com'da saklıdır.

Güncel Son dakika Haberler – olasihaberler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ABD’li Şarkıcı Taylor Swift’in Londra’daki Favori Kebapçısı Hakkında İlginç Detaylar

ABD’li Şarkıcı Taylor Swift’in Londra’daki Favori Kebapçısı Hakkında İlginç Detaylar

haberci haberci -
12 0

Layla Nicholson’un Gözünden Taylor Swift’in Tercihleri

34 yaşındaki ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in, Londra’daki favori kebapçısıyla ilgili Daily Star’dan Layla Nicholson’un paylaştığı izlenimler dikkat çekici detaylar içeriyor.

Şaşırtan Tercih: Mütevazı Kebapçı

Taylor Swift’in 1,3 milyar dolar net gelire sahip olduğu düşünülürken, eski erkek arkadaşı Joe Alwyn sayesinde keşfettiği ve “şehirdeki en iyi” olarak anılan Londra’daki mütevazı bir paket servis dönercisini tercih etmesi şaşkınlık yarattı.

Swift Kebab: Ünlü Şarkıcının Menüsü

Gazeteci Nicholson’a göre, göze çarpmayan bir tasarıma sahip olan Kentish Delight adlı dükkan, dünyanın en büyük müzik yıldızı için değil, maç sonrası içki içen ortalama İngiliz taraftarlarına hitap ediyor gibi görünüyor. Swift genellikle tavuk döner veya tavuk şiş, salata ve ekstra sarımsak sosu tercih ediyor.

Swiftie’lerin Uğrak Noktası

Swift Kebab olarak adlandırılan 328 TL’lik menü, diğer müşterilerin de ilgisini çekmek için özel olarak hazırlanıyor. Mekanda Taylor Swift’in fotoğrafları ve sahibi Ahmed Khan’ın el yapımı Swiftie bilezikleri bulunuyor. Bazı hayranlar, idollerinin tercihlerini görmek için Avustralya’dan dahi bu kebapçıya geliyor.

İlginç Detaylar

Nicholson, döneri çok sevmese de salatanın taze olması, tavuğun yağsız olması ve soğanların dağınık olmaması sebebiyle güzel bir öğle yemeği deneyimi yaşadığını belirtiyor. Taylor Swift’in ekibi için 450 sterlin değerinde kebap sipariş ettiği de belirtiliyor.

İlgili Yazılar